در حال بارگزاری ...

قوانین و مقررات


شرایط و قوانين فروشگاه زاگریوس

 
· موضوع فعاليت واحد اقتصادي سايت زاگریوس، فروش قطعات و ابزار تعمیرات موبایل می باشد.
· خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
· هیچ یک از کالاهای قابل عرضه در فروشگاه اینترنتی زاگریوس شامل مالیات ارزش افزوده نمی باشند.
· “قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌ فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد”
· قیمت هر کالا تا انتهای هر روز یعنی ساعت 24 هر روز معتبر می باشد و بروز رسانی قیمت ها در ساعت 24 انجام می شود و تا پایان روز بعد اعتبار دارد.توجه داشته باشید که قیمت ها با توجه به ارز لحظه ای میباشد و بصورت ثابت و همیشگی نیست برای کسب اطلاع بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق محصولات با دفتر وبسایت تماس بگیرید: 6472849 0713
· روند مرجوع شدن کالا طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی میباشد: «در هرمعامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد در زمینه کالا تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده، هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود».
 .مشتری گرامی به علت حساس بودن قطعات و نوسانات ارزی کالای فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمیشود و در صورت معیوب بودن کالای ارسالی با در نظر گرفتن و رعایت قوانین گارانتی کالا از لحاظ فیزیکی و همچنین مدت زمان تعیین شده که در بند بعدی بصورت کامل شرایط گارانتی ذکر شده است پس از باز پس فرستادن کالای معیوب و بررسی آن در صورتی که دارای شرایط گارانتی باشد با کالای سالم جایگزین خواهد شد پس در انتخاب کالای خود کاملا دقت فرمایید و از صحت سالم بودن دستگاه خود مطمئن شوید در صورت خراب بودن یا راه نیفتادن دستگاه کالای خریداری شده باز پس گرفته نمیشود حتی اگر کالای خریداری شده کاملا سالم و بی نقص باشد و فقط در صورتی خرابی با در نظر گرفتن شرایط گارانتی تعویض صورت میپذیرد.


*شرایط گارانتی و ابطال گارانتی کالای خریداری شده توسط مشتری:

بلند کردن یا برداشتن برچسب شرکتی و همچنین مخدوش شدن هولوگرام گارانتی باعث ابطال گارانتی خواهد شد. 

چسباندن ال سی دی یا فلت:لطفا قبل از چسباندن و بستن کامل کالا روی دستگاه تست اولیه را به درستی انجام دهید تا از سالم بودن کالا اطمینان پیدا کنید در صورت کندن برچسب رو یا پشت یا چسباندن گارانتی ابطال خواهد شد.

هر گونه تغییر فیزیکی کج شدن تا خوردگی یا ضربه و مخدوش شدن شکستگی همچنین به کار بردن ابزار نادرست در بستن کالا به روی دستگاه باعث ابطال گارانتی خواهد شد حدالامکان تعمیر یا تعویض را به تعمیرکار مجرب بسپارید.

مدت زمان گارانتی از زمان رسیدن کالا به دست مشتری به مدت هفت روز خواهد بود و پس از اتمام زمان تعیین شده هیچگونه عذری بابت تعویض کالای معیوب پذیرفته نخواهد شد. 

با در نظر گرفتن شرایط گارانتی کالای فروخته شده به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد و فقط در صورت خرابی با کالای سالم تعویض خواهد شد.

لطفا قبل از هر گونه اقدام به مرجوع کردن یا باز پس فرستادن کالا و استفاده از شرایط گارانتی با قسمت پشتیبانی و مدیریت وبسایت تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید در صورت هماهنگ نکردن و ارسال کالا هر گونه مشکل و خسارت ناشی از اقدام خودسرانه تنها متوجه مشتری خواهد شد و وبسایت زاگریوس هیچگونه مسولیتی را نخواهد پذیرفت. 


· تمامی کالاهای برقی موجود در فروشگاه تنها 24 ساعت دارای مهلت تست میباشند و فروشگاه زاگریوس هیچگونه گارانتی و مسولیتی در قبال کالاهای برقی خراب شده که در اثر استفاده نادرست نوسان برق و ضربه میباشد ندارد خریدار گرامی در استفاده درست کالا مطابق استاندارد های دفترچه راهنما دقت فرمایید


· هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود.
· امیدواریم که با رعایت اصول مشتری مداری اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی زاگریوس را داده باشیم.

بستن
مقایسه